وکلای حقوقی موسسه ثمین عدالت به شما کمک خواهند کرد تا به راحتی مهاجرت کنید وکیل مهاجرت

افراد مختلفی به موسسه ثمین عدالت ایستا مراجعه می کنند و درخواست راهنمایی و مشاوره در خصوص مهاجرت دارند. عموم سوال های شما در خصوص مهاجرت را می توانید در چند خط بعدی مشاهده کنید:

 • وکیل مهاجرت کیست؟
 • وکیل مهاجرت چه وظایفی دارد؟
 • انتخاب وکیل مهاجرت باید بر چه اساسی باشد؟
 • به چه افرادی با عنوان وکیل مهاجرت میتوان اعتماد کرد؟
 • چگونه در ایران به وکیل مهاجرت دست پیدا کنیم؟
 • آیا در ایران وکیل مهاجرت وجود دارد؟
 • آیا برای امور حقوقی بین المللی به وکیل مهاجرت نیاز است؟
 • راه های ارتباط و شناخت وکلای مهاجرتی چگونه است؟
 • اعتبار وکلای مهاجرتی از کجا مشخص میشود؟
 • و . . .

اگر شما نیز مانند دیگر ایرانیان قصد مهاجرت دارید و متقاضی مهاجرت محسوب می شوید بهتر است امورات قانونی خود را به یک وکیل مطمئن و یک موسسه حقوقی مهاجرتی بسپارید. با افتخار اعلام می کنیم موسسه ثمین عدالت بهترین مشاور برای مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور می باشد

وکيل مهاجرت کيست ؟

پيش از پرداختن به وظايف وکيل مهاجرت ، بايد با حوزه ي تخصصي فعاليت هاي او آشنا شد و پرسيد که مهاجرت به چه معناست؟ پس از اين مي توان با خدمات وکيل مهاجرت آشنا شد مبني بر اينکه او چه کمک هايي مي تواند در جهت مهاجرت افراد به خارج از کشور کند. مهاجرت به معناي جا‌به‌جايي اهالي يک منطقه به منطقه‌اي ديگر است که البته در عرف امروز، و خصوصاً در عرف حقوقي، مقصود از مهاجرت، جابه‌جايي از يک کشور به کشوري ديگر است. به عبارت ديگر مهاجرت از شهری به شهر ديگر در داخل يک کشور، موضوع بحث وکيل مهاجرت نيست و معمولاً مباحث حقوقي خاصی نيز ندارد. جا به جايي و تداخل عناصر داخلي و خارجي کشورها است که منشأ پيدايش حقوق و تکاليف مي شود.

تصمیم به مهاجرت و اخذ اقامت شاید بزرگترین و مهم ترین اقدامی باشد که هر خانواده ای می تواند به آن دست یازد در اغلب کشورها مهاجرت را یک بحران می دانند که بایستی به درستی و توسط متخصصین امر ( وکیل مهاجرت و مشاور حقوقی مهاجرت ) مدیریت شود و الا می تواند نتایج جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. روشهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد همچون مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق کارآفرینی یا ثبت شرکت ، مهاجرت از طریق توان مالی یا همان ویزای ثروت و … . انتخاب هم کدام از این روشها نیاز به آگاهی کامل نسبت به مسیر پیش رو دارد.

در مسیر بحران مهاجرت ، بهترین یار و یاور خانواده های ایرانی وکیل مهاجرت و مشاور حقوقی مهاجرت می باشد چرا که اوست که از همه پیچ و خم های راه اطلاع دارد و خطرها را از سر راه دور می کند.دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی ثمین عدالت با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه حقوق مهاجرت و همچنین استفاده از منابع و تخصص همکاران متخصص خود در سرتاسر جهان می تواند بهترین انتخاب شما در خصوص وکیل مهاجرت باشد.

موسسه حقوقی ثمین عدلات با بهره گيري از تخصص و تجارب وکلاي رسمي دادگستری، آماده ي ارائه ی انواع خدمات حضوری و تلفنی راجع به مهاجرت به کشورهاي دنيا، اخذ اقامت و اخذ تابعيت آن کشور ها است. متقاضيان مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتی و برقرار تماس با وکلاي ثمین عدالت و يا مراجعه ی حضوری به دفتر اين مؤسسه، از مشورت هاي لازم استفاده کنند. همچنین شما می توانید از طریق لینک روبرو مستقیم با موسسه تماس بگیرید
به طور کلي، وکيل مهاجرت مي‌تواند از جمله در زمينه‌های زير به متقاضيان مهاجرت به کشور های خارجی کمک کند:

 1. تهيه‌ي فرم‌ها و مدارک مورد نياز براي مهاجرت از سوي وکيل مهاجرت؛
 2. گوشزد کردن نکات حقوقی کاربردي و مهم در رابطه با مهاجرت که ممکن است از ديدگان افراد عادي پنهان بماند؛
 3. وکيل مهاجرت مي‌تواند متقاضي را براي انجام مصاحبه آماده کند؛
 4. وکيل مهاجرت همچنين مي‌تواند با تکيه بر تخصص و آگاهي خود، از مشکلات احتمالي جلوگيري کرده و روند امور را تسريع کند.
WhatsApp chat